Comfort Garden

O nas

Marka Comfort Garden jest własnością firmy Dąb-Wel

Specjalizujemy się w produkcji mebli ogrodowych oraz wszelkiego rodzaju drewnianych elementów wyposażenia ogrodu tj. donice, podpory do kwiatów, płoty, domki ogrodowe, altany oraz wiele innych.

Nasze produkty cechuje czystość linii, wyjątkowa prostota i funkcjonalność. Ponad wszystko staramy się planować produkcję nie niszcząc przy tym środowiska naturalnego:

  • środki, którymi impregnujemy nasze produkty nie zawierają metali ciężkich, a niektóre z nich mają wysoką zawartość oleju roślinnego,

W procesie obróbki szczególną uwagę zwracamy na stworzenie takich warunków technicznych i technologicznych, które zapewnią naszym wyrobom najwyższą jakość, nad którą czuwa wykwalifikowana załoga. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz dbając o nasz ciągły rozwój z roku na rok wprowadzamy nowe rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne.

Naszym atutem jest wysoka jakość drewna z którego produkujemy meble, w 100% pochodzi ono z mazurskich lasów.

Większość projektów powstaje na indywidualne zamówienia naszych klientów. Zapewniamy kompleksową realizację dostaw hurtowych na terenie całej Polski.

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY!

Aktualności

PROMOCJA!!!

Firma Dąb-Wel przygotowała dla Was specjalną letnią promocję:

-Wszystkim osobom, które zakupią u nas tarcicę budowlaną za kwotę minimum 5 tys. PLN netto, oferujemy zestaw mebli ogrodowych GRATIS! (chęć udziału w promocji należy zgłosić w momencie składania zamówienia).

Promocja nie może być łączona z innymi rabatami, promocjami.

Szczegóły pod numerem telefonu: +48608648375

ZAPRASZAMY!